سلام بر عاشقان واقعی الهی و حقیقت جویان آخرالزمان. می دونیم که نگه داشتن دین در آخرالزمان مانند نگه داشتن آتش در کف دسته که میدونیم کار سختیه. حالا به جز دنیای حقیقی, دشمنان خدا سعی دارند در فضای مجازی هم مردم را از دین مبین اسلام و گاها خداپرستی باز دارند و از اونجا که تو فیزیک هم خوندیم, هر عملی عکس العملی داره. پس ما هم میخوایم جواب محکمی به عنوان عکس العمل به کافران بدیم که بر طبق منطق باشه تا شرشون را بکنیم و زمینه را برای ظهور امام زمانمون فراهم کنیم. در همین راستا یه جنبش جدید تأسیس شده به نام جنبش ظهور که کارش مبنی بر عقل و دلیله. لینک زیر مال گروه جنبش ظهوره و به زودی با اقتدار و کمک خدا پیج رسمی راه اندازی میکنیم تا کارمون را به عنوان سرباز امام زمان شروع کنیم. شما هم این پیام را به بقیه برسونید تا در کامل شدن سپاه اسلام در آخرالزمان شریک باشید. یادمون باشه اگه همین کار ساده را هم نکنیم چجوری میخوایم تو روی امام زمانمون نگاه کنیم؟ پس اد کنید و به اطلاع دیگران هم برسونید. سپاسگزاریم
لینک گروه جنبش ظهور در لاین:
http://line.me/R/ti/g/zZrSz38rtK
طبقه بندی: گزارش ها،

تاریخ : پنجشنبه 19 شهریور 1394 | 10:38 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
روزی بهلول به حمام رفت ولی خدمه حمام به او بی اعتنایی نمودند و آن قسم که دلخواه بهلول بود او را کیسه ننمودند. با این حال وقت خروج از حمام بهلول ده دینار که همراه داشت را به استاد حمام داد و کارگران چون این بذل و بخشش را دیدند همگی پشیمان شدند که چرا نسبت به او بی اعتنایی کردند. 
بهلول باز هفته دیگر به حمام رفت ولی ....

این دفعه تمام کارگران با کمال احترام او را شست و شو نموده و مواظبت بسیار نمودند ، ولی با اینهمه سعی و کوشش کارگران موقع خروج از حمام بهلول فقط یک دینار به آنها داد ، حمامی ها متغیر گردیده پرسیدند سبب بخشش بی جهت هفته قبل و رفتار امروزت چیست ؟ 

بهلول گفت: مزد امروز حمام را هفته قبل که حمام آمده پرداخت نمودم و مزد آن روز حمام را امروز می پردازم تا شماها ادب و رعایت مشتری های خود را بنمایید.


منبع: حرف اضافه
طبقه بندی: گزارش ها،

تاریخ : دوشنبه 16 شهریور 1394 | 03:16 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات


به گزارش پاتوق خبر، فعالیت گروه شهر من در نرم افزار اجتماعی لاین، متوقف شد.
لازم به ذکر است که همچنان صفحه ی رسمی پاتوق پارس در لاین به کار خود ادامه خواهد داد.
برای آموزش دنبال کردن صفحه ی پاتوق پارس در لاین و همچنین بارگیری نرم افزار لاین از سرور اصلی، بر روی واژه ی "صفحه ی رسمی پاتوق پارس در لاین" در بالا کلیک کنید.طبقه بندی: پاتوق خبر،

تاریخ : یکشنبه 15 شهریور 1394 | 02:29 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
این داستان، یک داستان ترسناک است. از شما خواهشمندیم اگر سنتان زیر 18 سال است و یا بیماری قلب و... دارید، از خواندن آن پرهیز کنید.
در صورت تمایل به خواندن داستان، به ادامه ی مطلب بروید...


ادامه مطلب

طبقه بندی: داستان های ترسناک،

تاریخ : شنبه 14 شهریور 1394 | 11:44 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظراتطبقه بندی: مذهبی،

تاریخ : چهارشنبه 11 شهریور 1394 | 03:29 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات


به گزارش پاتوق خبر به نقل از این صفحه از شبکه ی اجتماعی کلوب؛
آیامیدانید؛مشهد مقدس مانندفلسطین درحال اشغال شدن(نرم)است؟
درصدزیادی ازاملاک پایتخت معنوی ایران راغیرشیعه خریداری کرده وهزینه آن راعربستان تامین می کند؟

شخصی خدمت مرجع تقلید عالیقدر و بزرگوار ایت الله العظمی سیستانی رسید و ازایشان درخواست نصیحتی و یاموعظه ای کرد؛ ایشان یک جمله فرمودندکه بسیارجالب بود ونکته ای بس عمیق؛
فرمودندتافرصت هست خدمت امام کریم علی بن موسی الرضاشرفیاب شوید !!!!
شخص پرسید بزرگوار؛حرم ایشان که درمشهدهست ودست شیعیان است !!!
**ایشان فرمودند مشهد درحلقه ای بسیارخطرناک از وهابیون وفرق ضاله قرارگرفته که اگربیدارنشوند قلب تپنده ایران بزودی ازدست شیعیان خارج خواهدشد**
** تاسیس مدارس وهابی به نام اهل سنت اسناد و مدارکی وجود دارد که نشان می دهد در برخی استان های مرزی کشور ، برخی مدارس دینی که به نام اهل سنت تاسیس شده ، نسبتی با آموزه های نحله های شناخته شده اهل سنت نداشته و تعالیم آنها صددرصد وهابی است و عمدتا” متمرکز بر آموزش عقاید ضد شیعی هستند. دانش آموزانی که دوره راهنمایی را پشت سر می گذارند، با مدرک سیکل وارد این مدارس که دوره ای ۴ ساله دارند، می شوند. این مدارس بصورت شبانه روزی با امکانات رفاهی عالی اداره می شوند. دانش آموزان از صبح تا بعد از ظهر در این مدارس به سر می برند و برای اینکه از مدارک رسمی تحصیلی نیز عقب نمانند، در دبیرستان های شبانه دولتی ثبت نام می کنند و تا اخذ مدرک دیپلم ادامه تحصیل می دهند. در این ۴ سال، عقاید و تفسیرهای عقیدتی وهابیت را به عنوان عقاید صحیح به دانش آموزان تزریق می شود و بعد از چهار سال فازغ التحصیل می شوند.

پس از تبلیغ كاهش جمعیت توسط دولت وقت، عالمان سنی تبلیغ افزایش جمعیت برای رسیدن به اكثریت را شعار خود قرار دادند و تا امروز نتایج زیادی به دست آورده اند:
۱- امروزه به صورت رسمی و غیررسمی تبلیغ می‌كنند كه حداقل دو زن و بیست بچه داشته باشید. خودشان در سخنرانی‌ها تصریح می‌كنند كه با این كار می‌خواهند به مرحله‌ای برسند كه ایران به كشوری سنی مذهب تبدیل شود. اگر فقط یك بار به سیستان و بلوچستان مراجعه فرمایید خواهید دید كه تبلیغ چهار زن گرفتن و تكثیر نسل چقدر بین اهل تسنن مشهور و مورد عمل است.
۲- نرخ رشد جمعیت در برخی مناطق سنی كه اطلاع دارم 7% است اما در مناطق شیعی بین 1% تا 3/1% است. در برخی روستاهای مختلط نشین (شیعه و سنی نشین) وضع فاجعه بارتر است. مثلا روستایی را سراغ داریم كه در گذشته 65% آن را شیعیان و 35% را سنی‌ها تشكیل می‌دادند اما امروزه 86% را سنی‌ها تشكیل می‌دهند.
۳- مهاجرت اهل سنت سرریز شده از شهرهای خود به شهرهای شیعه نشین برای تغییر بافت جمعیتی نیز انكار ناپذیر است.
در شهرهای فراوانی، مناطق بلوچ نشین تشكیل شده است در حتی در گرگان - رشت و مشهد، چه رسد به شهرهایی مانند بیرجند، كرمان و غیره.
۴- ممكن است سوال شود: اهل سنت همیشه حاكمان مسلمان را «ولی الامر» دانسته و اطاعت از آنان را واجب می‌دانستند، چگونه بر علیه سیاست‌های دولت مقابله كردند؟ جواب كاملا روشن است زیرا سنی‌ها به مرور زمان از سنی به وهابی تبدیل شدند و وهابی‌ها اطاعت از حاكم شیعه را حرام، كشتن شیعه را واجب و استفاده از هر ابزاری برای مقابله با شیعیان را مباح و باعث ثواب می‌دانند

گفته شده است که آیت الله شاهرودی به چندتن گفتند:
۱- ورودی سنی ها در کلاس اول ابتدایی نسبت به شیعه ها در خراسان رضوی ۶۰ در برابر ۴۰ بوده
۲- به طرز وسیعی سنی های وهابی در قالب شیعه مشغول خرید زمین و املاک اطراف حرم امام رضا هستند و آستان قدس کاری از دستش برنمیاد
۳- تمام شهرهای سنی نشین شده مرکز سرازیر شدن پول عربستان صرفا برای زاد و ولد سنی
۶- شنیده شده است که آیت الله وحید با نگرانی فراوان هرگونه معامله ملکی با سنی ها در مشهد رو ممنوع کردند.
۷- باید همه مردم رسما وارد عمل شوند و الا پانزده بیست سال آینده با روند فعلی برای شیعیان بسیار خطرناک و تیره است.
حواس شیعه جمع باشد خطر وهابیت خیلی زیاده ما هم غافل
سیاست های استراتژیک وهابیت:
۱_خریداملاک شیعه
۲_ازدواج بازن های شیعه
۳_تولیدمثل وهابی وسعی درتغییرنرم مذهب شیعی کشور
آیا می دانید درمحله های مختلف شهرمذهبی مشهد مثل اسماعیل آباد (پشت میدان بار سپاد)؛ ساختمان،گلشهر، مهر آباد ،بخشی ازقاسم آباد و سیدی در مشهد جمعیت غیرشیعه به طرزشگفت انگیزی روبه رشد است؟
امسال در مقطع اول ابتدایی تعداد دانش آموزان شیعه وسنی یکی شد (البته یه عده هم می گویند دانش آموزان سنی بیشترند)
تعداد اهل سنت ایران به 20 میلیون نفر رسید
ضریب رشد جمعیتی اهل سنت 4 است و شیعییان 1.7طبقه بندی: پاتوق خبر،

تاریخ : چهارشنبه 11 شهریور 1394 | 03:19 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات

به گزارش پاتوق خبر؛ اپراتور رایتل در صبح روز 9 شهریور 1394 مجوز رسمی ارایه ی خدمات 4G را دریافت کرد تا سومین اپراتور ارایه دهنده ی خدمات 4G پس از ایرانسل و همراه اول به طور رسمی باشد. متن زیر گزارش تارنمای رسمی رایتل در این باره است:

از این پس با رایتل از خدمات نسل چهارم ارتباطات لذت ببرید

به گزارش روابط عمومی رایتل، صبح امروز و با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رایتل پروانه ارتقا از نسل سوم به چهارم را دریافت کرد.
براساس این گزارش با دریافت این پروانه به مدت دو ماه رایتل خدمات نسل چهارم را در نقاط یادآوری شده در پروانه مورد آزمایش قرار داده و بعد از بازه زمانی یاد شده این سرویس به صورت تجاری به تمامی مشترکان رایتل ارایه خواهد شد.

با وجود تاخیر در قرار دادن این گزارش در پاتوق پارس، ولی باز هم نامی از شهرهای زیر پوشش ارایه نشده است. باید چشم به راه اطلاعات بیشتر ماند. با ما همراه باشید تا از مهمترین و در عین حال جدیدترین اخبار مربوط به LTE رایتل آگاه شوید.طبقه بندی: پاتوق خبر،

تاریخ : چهارشنبه 11 شهریور 1394 | 12:46 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
به گزارش پاتوق خبر به نقل از اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سید محمد رضا حسینی فوتبالیست با اخلاق ممسنی و تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در جریان بازی تیمش با استقلال اهواز در کنار نیمکت نمازش را بجا آورد تا درس اخلاق به برخی از ورزشکاران کشور بدهد. 
این تصویر توسط عکاس یکی از خبرگزاری ها شکار شده است و در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

 طبقه بندی: پاتوق خبر،

تاریخ : یکشنبه 8 شهریور 1394 | 01:36 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
تصاویر زیر که می بینید، مربوط به نوه ی ایرانی جان کری، فرزند وانسا کری و بهروز ناهید است  که امروزه در فضای مجازی دست به دست می چرخد:


برای دیدن دیگر تصویرها، به ادامه ی مطلب بروید...


ادامه مطلب

طبقه بندی: خواندنی ها،

تاریخ : یکشنبه 8 شهریور 1394 | 01:27 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات


به گزارش پاتوق خبر به نقل از روزنامه خراسان؛
فیلم «محمد رسول ا...(ص)» شامگاه پنج شنبه در مراسم گشایش جشنواره مونترال کانادا به نمایش در آمد و نخستین نمایش جهانی خود را تجربه کرد. نمایش فیلم مجیدی این جشنواره را به شدت تحت تاثیر قرار داد و رسانه های خارجی نیز در مطالب مختلف از این اثر نوشتند. به گزارش مهر به نقل از« مالایا آنلاین»، مجیدی با شرکت درنشست خبری فیلمش گفت:متاسفانه در این مقطع زمانی ارایه نسخه رادیکال، متعصب و خشن، واقعیت اسلام را خدشه دار کرده است در حالی که اسلام دین صلح و دوستی است و تلاشم این بود این نکته را در فیلمم نشان دهم.
روزنامه «لیبراسیون» فرانسه نیز در این باره نوشت: بعداز ظهر پنج شنبه گروه کوچکی از مخالفان نیز شعارهایی در مخالفت با فیلم در جشنواره مونترال، سر دادند. این روزنامه آورده است: فیلم «محمد رسول ا...(ص)» با تصاویر زیبایش، حواشی بسیار و بازیگری حرفه ای اش مخاطب را جذب می کند.
به نوشته این نشریه«سرژ لویک» بنیانگذار و رییس جشنواره فیلم مونترال و «دنیس کودر» شهردار مونترال ازهمان دقایق نخست جشنواره مجیدی را همراهی می کردند .وی که در کنفرانس خبری فیلمش به فارسی سخن می گفت اظهار کرد: این اثر از زمان تولد تا ۱۳ سالگی و دوران نوجوانی حضرت محمد(ص) را به تصویر کشیده و در ساخت آن از مستندات مورد وثوق شیعه و سنی استفاده شده است.
«سایت لدووا» نیز در این خصوص نوشت: نمایش فیلم«محمد رسول ا...(ص)» مثل بمب در مونترال صدا کرد. فیلمی که بیشتر شبیه فیلم های هالیوودی مذهبی مثل «۱۰ ضربه» ساخته «سیسیل ب.دومیل »است و از نظر خلوص و صفا و با بالاترین حد از جلوه های ویژه ساخته شده است. این سایت می نویسد: البته زمان ۱۷۱ دقیقه ای فیلم اندکی طولانی به نظر می رسد. بازیگران فیلم ایفاگر نقش هایی سرراست هستند و پیامبر که چون فرشته به نظر می رسد در میان آن ها جای دارد و با موسیقی که ارایه کننده تم های بیشتر غربی و رعدآسا است، همراهی می شود. مناظر خیره کننده ای که در تهران فیلم برداری شده به خوبی یادآور مکه است که با بازسازی این شهر در شهرک سینمایی شکل گرفته و در میان همه این تصاویر زیبای «ویتوریو استارارو» فیلمبردار ایتالیایی فیلم هایی چون «آخرین امپراتور» و «اینک آخرالزمان» با جلوه های ویژه از سونامی گرفته تا حمله گروه پرندگان، غارهایی که دهان باز می کنند، راه شیری و نورهای خاص آسمانی، تصویر شده است. این فیلم در عین حال ادای احترامی به ادیان دیگر از مسیحیت و یهودی است که همه در خاورمیانه به عنوان مکان ظهور پیامبران ظهور کردند.
به گزارش مهر سایت «یاهو» نیزنوشت: «مجیدی می خواهد با فیلم «محمد رسول ا...(ص)» تصویر خشنی را که از اسلام ارایه می شود، تغییر دهد. با این وجود فیلم به دلیل ارایه چهره پیامبر با اعتراض برخی از مسلمانان روبه رو شده است.
به گزارش خبرگزاری فرانسه مجیدی گفته است نمایش قهرمان در یک فیلم بدون نشان دادن چهره اش چالش بزرگی است و در حالی که همه کنجکاو هستند تا چهره ایشان را در فیلم ببینند اما در هیچ سکانسی این اتفاق نمی افتد. به گزارش فارس مجیدی در این نشست در جشنواره مونترال تکفیری ها را با سلاح خود، یعنی هنر، مورد حمله قرار داد و گفت: «اقدامات وحشیانه گروه های تروریستی که تحت پوشش نام اسلام فعالیت می کنند، هیچ ارتباطی به این دین ندارد.» مجیدی برداشت متفاوت از برداشت داعش از اسلام را در برابر خبرنگاران حاضر در جشنواره مونترال این گونه بیان کرد: «اسلام دین صلح، دوستی و عشق است و من هم تلاش کردم این مطلب را در فیلمم به نمایش بگذارم.»
طبقه بندی: پاتوق خبر،

تاریخ : شنبه 7 شهریور 1394 | 12:16 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات


به گزارش پاتوق خبر؛ روز جمعه 1394/6/6 در ساعت 18، دو تیم ستارگان ایران و ستارگان جهان در یک بازی خیر خواهانه برای بیماران ام اس در ورزشگاه صدهزار نفری آزادی تهران به مصاف هم رفتند که نتیجه ی این بازی، سه بر صفر به نفع تیم ستارگان جهان شد. گل های تیم ستارگان جهان را روبرتو کارلوس، لوئیس فیگو و پائولتا به ثمر رساندند.
این بازی در حضور حدود 50 هزار تماشاگر برگزار شد که نیمی از ورزشگاه بزرگ آزادی را پر کرده بودند.طبقه بندی: پاتوق خبر،

تاریخ : شنبه 7 شهریور 1394 | 12:06 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات


به گزارش پاتوق خبر؛ شرکت ام تی ان ایرانسل هم مانند رقیب های خود، همراه اول و رایتل، نقشه ای برای مناطق زیر پوشش 3G و LTE خود راه اندازی کرد تا مشترکان این اپراتور بتوانند به جای نام شهر، از مناطق زیر پوشش نسل های 3 و 4 شبکه ی همراه در شهرها آگاه شوند. البته دیگر خبری از نام شهرهای زیر پوشش 3G و LTE در تارنمای ایرانسل نیست
لطفا روی لینک های زیر برای دیدن نقشه ها کلیک کنید:
نقشه ی مناطق زیر پوشش 3G و LTE ایرانسل
نقشه ی مناطق زیر پوشش 3G همراه اول
نقشه ی مناطق زیر پوشش 3G رایتلتاریخ : جمعه 6 شهریور 1394 | 12:19 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظراتبه گزارش پاتوق خبر؛ به دنبال راه اندازی گروه شهر من در نرم افزار اجتماعی لاین، اینک پاتوق پارس، صفحه ی رسمی خود را در این نرم افزار راه اندازی کرده است تا خیلی راحت بتواند مهمترین اخبار خود را به شما دوستان همیشه همراهش بفرستد. شما دوستان برای دنبال کردن این صفحه، چند راه دارید:

(برای دیدن راه ها، به ادامه ی مطلب بروید...)


ادامه مطلب

طبقه بندی: پاتوق خبر،

تاریخ : جمعه 6 شهریور 1394 | 11:51 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
نشان نهایی پاتوق پارس به صورت رسمی رونمایی شد...
طبقه بندی: گزارش ها،

تاریخ : پنجشنبه 5 شهریور 1394 | 02:59 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات

راوى: حسین بن موسى

از شما چه پنهان شك داشتم. نه به شخص امام رضا(ع) نه!... فقط باورم نمی شد كه واقعا امامان معصوم، بتوانند قبل از اتفاقات از همه چیز اطلاع داشته باشند.

آن روز صبح به همراه امام رضا(ع) از مدینه خارج شدیم.

در راه فكر كردم كه چقدر خوب می شد اگر می توانستم امام را آزمایش كنم.

در همین فكرها بودم كه امام پرسیدند:

«حسین!... چیزى همراه دارى كه از باران در امان بمانى؟!»

فكر كردم كه امام با من شوخى می كند، اما به صورتش كه نگاه كردم، اثرى از شوخى ندیدم . با تردید گفتم: «فرمودید باران؟! امروز كه حتى یك لكه ابر هم در آسمان نیست...»

هنوز حرفم تمام نشده بود كه با قطره‏اى باران كه روى صورتم نشست، مات و مبهوت ماندم .

سرم را كه بالا گرفتم، زبانم بند آمد. ابرهاى سیاه از گوشه و كنار آسمان به طرف ما می آمدند و جایى درست بالاى سر ما، درهم می پیچیدند. بعد از چند لحظه آن قدر باران شدید شد كه مجبور شدیم به شهر برگردیم.


منبع: پایگاه امام علی علیه السلام
طبقه بندی: مناسبتی،

تاریخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394 | 03:15 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2
لطفا از دیگر صفحات نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دبیرستان نمونه
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات