جوک جدید New Joke

دیشب با داداشم نشستیم پای هندونه جاتون خالی با قاشق تمام مغزش رو تراشیدیم و خوردیم

بابام از اونور داد میزنه میگه :

یه ذره هندونه بزارید بمونه روی اون پوست تا رومون بشه بزاریمش دم در !

اینجوری مردم فک میکنن بز تو خونه بستیم

جوک جدید New Joke

مگه عمر پشه سه چهار روز نیست ؟

چطوری توی این چند روز میتونه یاد بگیره

که پشه کش دید باید قایم شه ؟

جوک جدید New Joke

امروز ۵۰ متر دنبال تاکسی دویدم

بعد راننده نگه داشت گفت میخوای سوار بشی ؟

گفتم نه داداش فقط میخواستم که سفر خوشی رو برات آرزو کنم !


ادامه مطلب

طبقه بندی: لطیفه ها،

تاریخ : چهارشنبه 30 مهر 1393 | 03:38 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات

کلیپسوف چیست ؟
کلیپسوف به زمانى گفته میشود که کلیپسى در مدار زمین بین خورشید و ماه قرار گیرد و سایه کلیپس روی ماه افتاده و قسمتى از ماه براى مدتى تاریک شود !
.
.
یعنی هربار این پوست کنار ناخن رو کشیدیم تا قوزک پام اومده پایین !
خب خداجون موقع اسمبل زیرش مینوشتی “آدم از اینجا باز می شود” تا دیگه دست نزنیم بهش
.
.
من بزرگترین مشکل کودکیم این بود که نکنه یه وقت یادم بره نفس بکشم خفه شم بمیرم !!!
.
.

 


ادامه مطلب

طبقه بندی: لطیفه ها،

تاریخ : دوشنبه 28 مهر 1393 | 03:19 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات

این جمله ها خیلی آرامش بخش هستند. دوسشون دارم:

خودت را که به خدا سپردی، دیگر نگران هیچ توفانی مباش...

کشتی نوع(ع) را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای...!!

...................................................................................................................................

باور نمی کنم که خدا هیچگاه به ما "نه" بگوید!!!

خداوند سه گزینه دارد:

1 باشه

2 باشه ولی الان به نفعت نیست. بعدا

3 پیشنهاد بهتری برات دارم. فقط صبور باش

...................................................................................................................................

چه بسا خداوند هر گره ای که در کار ما می اندازد، همچو گره های قالی باشند که نهایتا قصد دارد با آن ها نقشی زیبا را بیافریند
طبقه بندی: متن های با ارزش،

تاریخ : شنبه 26 مهر 1393 | 03:04 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات

داعش چه ز ما و کربلا می دانی؟

ما را ز سر بریده می ترسانی؟

ما گر ز سر بریده می ترسیدیم

در مستی مرگمان نمی رقصیدیم

ما شیفته راه شهادت هستیم

سرباز و فدایی ولایت هستیم

صدبار اگر کشته به راهش گردیم

با جان دگر دوباره برمیگردیم

شاگرد کلاس اول عباسیم

پس روی حسین و زینبش حساسیم

تا باز بفهمی که چه بی پرواییم

با سر به ستیز خنجرت می آییم

کودک نشوی، گول خودت را نخوری

با خنجر خود دست خودت را نبری

این لقمه بزرگ است، دهان را ندری

با پا به سر بخت سیاهت نزنی

با دست خودت گور خودت را نکنی

پایت به حریم کربلا وا بشود

صد کرببلای تازه برپا بشود...

(کپی بدون ذکر منبع، آزاد است)
طبقه بندی: دیگر،

تاریخ : جمعه 25 مهر 1393 | 11:33 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1393 | 03:40 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات

در سال دهم هجرت پیامبر (ص) از طرف خداوند مأمور شدند تا دو مسئله مهم دین اسلام را به مردم ابلاغ نمایند و آن دو مسئله عبارت بودند از حج و ولایت و خلافت دوازده امام (ع). پس از این اعلان مردم با عجله آماده خروج از مکه شدند. بعد از اینکه افراد به محل غدیر خم رسیدند پیامبر بر روی منبری که در زیر درخت کهنسالی که در آنجا بود ساخته بودند رفت و سپس دستور داد تا امیرالمومنین (ع) را فراخواندند و دستور دادند بالای منبر پیامبر و دست راست آن حضرت بایستد، پس پیامبر منتظر ایستادند تا مردم کاملاً جمع شدند و آنگاه خطابه رسمی خود را بیان نمودند.

 

ایشان در اثنای خطبه دو عمل را انجام دادند، در ابتدا پس از مقدمه چینی و ذکر مقام خلافت و ولایت امیرالمومنین(ع) برای اینکه هرگونه شک و شبهه‌ای را برطرف نموده باشند پس از شرح مقام ولایت به صورت لسانی حضرت علی(علیه‌السلام) را جانشین خود خواندند و آن را بدینگونه عنوان کردند که: «باطن قرآن و تفسیر آن را برای شما بیان نمی‌کند مگر این که کسی که دست او را می‌گیرم و او را بلند می‌کنم و بازویش را گرفته‌ و او را بالا می‌برم» سپس حضرت بازوان علی (ع) را گرفتند سپس فرمودند: «هر کس من مولی و صاحب اختیار اویم این علی مولی و صاحب اختیار اوست». و اقدام عملی دوم حضرت پیامبر، بیعت گرفتن از مردم بود، چون زیاد بود و گرفتن بیعت از آن جمعیت انبوه غیرممکن بود لذا ممکن بود که افرادی به بهانه‌های مختلف از بیعت شانه خالی کنند، حضرت فرمودند به خاطر ازدحام جمعیت امکان بیعت‌گرفتن از همه وجود ندارد این سخن را که من می‌گویم تکرار کنید و بگویید: «ما فرمان تو را از جانب خداوند که درباره علی‌بن‌ابیطالب و امامان و مریدانش به ما رساندی اطاعت می‌کنیم و به آن راضی هستیم، و با قلب و جان و زبان و دستمان با تو بر این مدعا بیعت می‌کنیم… عهد و پیمان در این‌باره برای آنان از ما از قلب‌ها و جان‌ها و زبان‌ها و ضمایر و دستانمان گرفته شد. هر کس با دستش توانست وگرنه با زبانش بدان اقرار کرده است».

 

وقتی کلام حضرت پایان یافت همه مردم سخن ایشان را تکرار نمودند و بدینوسیله بیعت عمومی گرفته شد. در مراسم بیعت، پیامبر (ص) عمامه خود را که «سحاب» نام داشت، به عنوان تاج افتخار بر سر امیرالمومنین (ع) قرار دادند.

 

ادعای منافقان و دشمنان علی مبنی بر اینکه هدف از مراسم غدیر، اعلان دوستی حضرت پیامبر(صلی‌الله‌علیه‌و اله) به علی(علیه‌السلام) است:

پیامبر زمانی که صحابه جمع شدند تا ایشان خطبه غدیر و مراسم غدیر را اجرا کنند و فرمودند: «ای مردم من علی را دوست دارم!» و چند بار این جمله را تکرار نمودند و سؤالی که مطرح می‌شود این است که آن حادثه‌ای که پیامبر می‌خواست مردم ببینند و آن را به گوش دیگران برسانند آیا به این علت بود که پیامبر علی را دوست دارد؟ آیا چنین حرکتی از یک انسان عادی قابل قبول است؟ و آیا حرکتی بیهوده نبوده است؟ و مگر مسلمانان نمی‌دانستند که پیامبر علی را دوست دارد؟ ولی می‌توان این موضوع را اینگونه پاسخ داد که اگر روز غدیر تنها برای ابلاغ دوستی بود، پس چرا جبرییل، آن فرشته بزرگ وحی بیاید و رسول خدا را از پیام وحی آگاه کند و چنانکه خود شخص رسول خدا (ص) فرمودند: همانا جبرییل که درود خدا بر او باد سه بار بر من نازل شده و سلام خدا را رساند، و فرمود که در این مکان (غدیرخم) توقف نمایم، و به سیاه و سفید شما اعلام کنم که علی‌بن‌ابیطالب وصی و جانشین و پیشوای شما بعد از من است، جایگاه او نسبت به من، مانند هارون نسبت به موسی پیامبر است، با این تفاوت که پس از من پیامبری نخواهد آمد، علی(ع) پس از پیامبر، رهبر شماست، و خداوند بزرگ آیه‌ای در قرآن در همین مسئله نازل فرموده که: همانا رهبر و سرپرست شما خدا و رسول او و کسانی که ایمان آوردند و نماز را به پای دارند، و در حال رکوع زکات بپردازند. همانطور که می‌دانیم علی‌(علیه‌السلام) نماز را به پاداشت، و در حال رکوع زکات پرداخت و در هر حال خدا را می‌طلبید و اگر هدف آن حضرت تنها اعلان دوستی با علی (علیه‌السلام) بوده، پس چرا آیه نزول آیه ۵۵ سوره مائده (بلغ ما انزل الیک) به اعلام رهبری امام علی (علیه‌السلام) ارتباط دارد که در این آیه خداوند می‌فرماید: ای رسول خدا آنچه درباره علی از طرف خدا بر تو نازل شد، ابلاغ کن یعنی رهبری علی (علیه‌السلام) بر امت اسلامی را به مسلمانان بازگو و چرا در سخنرانی خود، امامت و وصایت امام علی (علیه‌السلام) را آشکارا بیان نمود.

 

خطابه‌های قبل از غدیر

اولین خطابه حضرت رسول در منا بود. این خطبه اشاره به امنیت اجتماعی مسلمین از نظر مال، و جان و آبرو داشت، سپس آن حضرت خونهای به ناحق ریخته شده و اموال به ناحق گرفته شده در دوران جاهلیت را بخشیدند تا بدین وسیله کینه‌توزی‌ها از بین برود، و سپس در این خطابه فرمودند: «اگر من نباشم علی‌بن‌ابیطالب در مقابل متخلفین خواهد ایستاد» و سپس ایشان حدیث ثقلین را بیان فرمودند: « من دو چیز گرانبها در میان شما باقی می‌گذارم که اگر به این دو تمسک کنید هرگز گمراه نمی‌شوید: کتاب خدا و عترتم یعنی اهل‌بیتم».

 

دومین خطابه را حضرت در مسجد حنیف در منا فرمودند: ایشان در این خطبه به اخلاق عمل، دلسوزی برای امام مسلمین و تفرقه نینداختن سفارش فرمودند و تساوی همه مسلمانان در برابر حقوق و قوانین الهی را اعلام کردند.

منبع: پایگاه اینترنتی ای پاتوقطبقه بندی: مناسبتی، مذهبی،

تاریخ : یکشنبه 20 مهر 1393 | 04:52 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
پاتوق آموز/ بعد از به توپ بستن مجلس توسط محمد علی شاه تبریزی ها شورش کردند و بر علیه استبداد و شاه مستکبر قیام کردند.شهر توسط شاه و استعمار انگلیس محاصره شد ۶ماه تمام شهر در محاصره بود.قحطی و کمبود غذا بیداد کرد.اما مردم تسلیم نشدند .پیغام مردم شهر به محاصره کنندگان این بود. غذا تمام شده عیب ندارد یونجه میخوریم.یونجه هم تمام شود برگ درخت میخوریم ولی تسلیم نمیشویم.همه جا پیچید ترکها خر شده اند کاه و یونجه می خورند.
اکنون شما بگویید: قومی که به خاطر عزت و شرف کشورش یونجه می خورد ولی تسلیم بی گانه نمی شود، خر است یا کسی که برای این شرف و عزت، جک می سازد؟ آری خر کسی است که به مردان و زنان قهرمان کشورم می گوید: خر!طبقه بندی: پاتوق آموز،

تاریخ : جمعه 18 مهر 1393 | 10:53 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
پادشاهی دو شاهین کوچک به عنوان هدیه دریافت کرد. آنها را به مربی پرندگان دربار سپرد تا برای استفاده در مراسم شکار تربیت کند.
یک ماه بعد، مربی نزد پادشاه آمد و گفت که یکی از شاهین‌ها تربیت شده و آماده شکار است اما نمی‌داند چه اتفاقی برای آن یکی افتاده و از همان روز اول که آن را روی شاخه‌ای قرار داده تکان نخورده است.
این موضوع کنجکاوی پادشاه را برانگیخت و دستور داد تا پزشکان و مشاوران دربار، کاری کنند که شاهین پرواز کند. اما هیچکدام نتوانستند.

ادامه مطلب

طبقه بندی: داستان های عبرت انگیز،

تاریخ : چهارشنبه 16 مهر 1393 | 04:31 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات


پارسی: اون با من
English: leave it to me
تلفظ را از اینجا بشنویدطبقه بندی: هر روز یک جمله(پاتوق آموز)، پاتوق آموز،

تاریخ : چهارشنبه 16 مهر 1393 | 08:00 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات


پارسی: تو دهن لق هستی
English: You have a big mouth
تلفظ را از اینجا بشنویدطبقه بندی: هر روز یک جمله(پاتوق آموز)، پاتوق آموز،

تاریخ : سه شنبه 15 مهر 1393 | 08:00 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات


پارسی: ازت دست شستم
English: I've washed my hands of you
تلفظ را از اینجا بشنویدطبقه بندی: هر روز یک جمله(پاتوق آموز)، پاتوق آموز،

تاریخ : دوشنبه 14 مهر 1393 | 08:00 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات

عکس/ تبلیغ اپراتور ایرانی در دیدار بارسلونا

- به گرارش پاتوق خبر به نقل از وبسایت خبری تحلیلی بانک ورزش؛ فوتبال دوستان ایرانی در هنگام پخش دیدار دو تیم لوانته و بارسا که در خانه لوانته در تاریخ1393/6/30 برگزار شد، شاهد اتفاق جالبی بودند.

 به نقل از اینستاگرام بانک ورزش،  شرکت اپراتور تلفن همراه رایتل یکی از شرکت هایی بود که می شد نام آن را در تبلیغات دور زمین مشاهده کرد


 
طبقه بندی: پاتوق خبر،

تاریخ : شنبه 12 مهر 1393 | 10:07 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات


پارسی: از دنده چپ برخاستن
English: Get up on the wrong side of the bed
تلفظ را از اینجا بشنویدطبقه بندی: هر روز یک جمله(پاتوق آموز)، پاتوق آموز،

تاریخ : شنبه 12 مهر 1393 | 09:14 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات


به گزارش پاتوق خبر به نقل از زومیت نوشته کار وحید دیّانی؛ اگر پیگیر اخبار داغ دنیای دیجیتال بوده باشید، مطمئناً از خرید پر سروصدا و گران‌قیمت جدید مارک‌زاکربرگ، یعنی برنامه پیام‌رسان WhatsAPP به مبلغ 19 میلیارد دلار با خبر هستید. ما در اولین مطلب از سری مطالب جدید «از سیر تا پیاز» می خواهیم کاربران واتس‌اپ را هدف قرار داده و ضمن بررسی جامع دلایل چرایی لزوم مهاجرت از این برنامه، بهترین جایگزین‌های موجود را نیز معرفی نماییم. با زومیت همراه باشید.

ادامه مطلب

طبقه بندی: پاتوق خبر،

تاریخ : پنجشنبه 10 مهر 1393 | 10:49 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
ابوعبیده گوید: از مدینه تا مکه در یک کجاوه همراه امام باقر علیه السلام بودم ، حضرت در بین راه پیاده شد و قضاء حاجت کرد و برگشت و فرمود: اباعبیده دستت را بده ، من دستم را دراز کردم حضرت چنان فشرد که فشار دست او را در انگشتانم احساس کردم .

آنگاه فرمود: اى اباعبیده ! هر مسلمانى که برادر مسلمانش را ملاقات کند و با او مصافحه نماید و انگشتان خود را با انگشتان او در هم کند، گناهان آنها مانند برگ درختان در فصل زمستان بریزد.

منبع: باشگاه خبرنگارانطبقه بندی: مذهبی، مناسبتی،

تاریخ : پنجشنبه 10 مهر 1393 | 10:09 ق.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
تعداد کل صفحات : 3 :: 1 2 3
لطفا از دیگر صفحات نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دبیرستان نمونه
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic