تبلیغات
پاتوق پارس - مشهد در خطر است!!!!!!!!!!


به گزارش پاتوق خبر به نقل از این صفحه از شبکه ی اجتماعی کلوب؛
آیامیدانید؛مشهد مقدس مانندفلسطین درحال اشغال شدن(نرم)است؟
درصدزیادی ازاملاک پایتخت معنوی ایران راغیرشیعه خریداری کرده وهزینه آن راعربستان تامین می کند؟

شخصی خدمت مرجع تقلید عالیقدر و بزرگوار ایت الله العظمی سیستانی رسید و ازایشان درخواست نصیحتی و یاموعظه ای کرد؛ ایشان یک جمله فرمودندکه بسیارجالب بود ونکته ای بس عمیق؛
فرمودندتافرصت هست خدمت امام کریم علی بن موسی الرضاشرفیاب شوید !!!!
شخص پرسید بزرگوار؛حرم ایشان که درمشهدهست ودست شیعیان است !!!
**ایشان فرمودند مشهد درحلقه ای بسیارخطرناک از وهابیون وفرق ضاله قرارگرفته که اگربیدارنشوند قلب تپنده ایران بزودی ازدست شیعیان خارج خواهدشد**
** تاسیس مدارس وهابی به نام اهل سنت اسناد و مدارکی وجود دارد که نشان می دهد در برخی استان های مرزی کشور ، برخی مدارس دینی که به نام اهل سنت تاسیس شده ، نسبتی با آموزه های نحله های شناخته شده اهل سنت نداشته و تعالیم آنها صددرصد وهابی است و عمدتا” متمرکز بر آموزش عقاید ضد شیعی هستند. دانش آموزانی که دوره راهنمایی را پشت سر می گذارند، با مدرک سیکل وارد این مدارس که دوره ای ۴ ساله دارند، می شوند. این مدارس بصورت شبانه روزی با امکانات رفاهی عالی اداره می شوند. دانش آموزان از صبح تا بعد از ظهر در این مدارس به سر می برند و برای اینکه از مدارک رسمی تحصیلی نیز عقب نمانند، در دبیرستان های شبانه دولتی ثبت نام می کنند و تا اخذ مدرک دیپلم ادامه تحصیل می دهند. در این ۴ سال، عقاید و تفسیرهای عقیدتی وهابیت را به عنوان عقاید صحیح به دانش آموزان تزریق می شود و بعد از چهار سال فازغ التحصیل می شوند.

پس از تبلیغ كاهش جمعیت توسط دولت وقت، عالمان سنی تبلیغ افزایش جمعیت برای رسیدن به اكثریت را شعار خود قرار دادند و تا امروز نتایج زیادی به دست آورده اند:
۱- امروزه به صورت رسمی و غیررسمی تبلیغ می‌كنند كه حداقل دو زن و بیست بچه داشته باشید. خودشان در سخنرانی‌ها تصریح می‌كنند كه با این كار می‌خواهند به مرحله‌ای برسند كه ایران به كشوری سنی مذهب تبدیل شود. اگر فقط یك بار به سیستان و بلوچستان مراجعه فرمایید خواهید دید كه تبلیغ چهار زن گرفتن و تكثیر نسل چقدر بین اهل تسنن مشهور و مورد عمل است.
۲- نرخ رشد جمعیت در برخی مناطق سنی كه اطلاع دارم 7% است اما در مناطق شیعی بین 1% تا 3/1% است. در برخی روستاهای مختلط نشین (شیعه و سنی نشین) وضع فاجعه بارتر است. مثلا روستایی را سراغ داریم كه در گذشته 65% آن را شیعیان و 35% را سنی‌ها تشكیل می‌دادند اما امروزه 86% را سنی‌ها تشكیل می‌دهند.
۳- مهاجرت اهل سنت سرریز شده از شهرهای خود به شهرهای شیعه نشین برای تغییر بافت جمعیتی نیز انكار ناپذیر است.
در شهرهای فراوانی، مناطق بلوچ نشین تشكیل شده است در حتی در گرگان - رشت و مشهد، چه رسد به شهرهایی مانند بیرجند، كرمان و غیره.
۴- ممكن است سوال شود: اهل سنت همیشه حاكمان مسلمان را «ولی الامر» دانسته و اطاعت از آنان را واجب می‌دانستند، چگونه بر علیه سیاست‌های دولت مقابله كردند؟ جواب كاملا روشن است زیرا سنی‌ها به مرور زمان از سنی به وهابی تبدیل شدند و وهابی‌ها اطاعت از حاكم شیعه را حرام، كشتن شیعه را واجب و استفاده از هر ابزاری برای مقابله با شیعیان را مباح و باعث ثواب می‌دانند

گفته شده است که آیت الله شاهرودی به چندتن گفتند:
۱- ورودی سنی ها در کلاس اول ابتدایی نسبت به شیعه ها در خراسان رضوی ۶۰ در برابر ۴۰ بوده
۲- به طرز وسیعی سنی های وهابی در قالب شیعه مشغول خرید زمین و املاک اطراف حرم امام رضا هستند و آستان قدس کاری از دستش برنمیاد
۳- تمام شهرهای سنی نشین شده مرکز سرازیر شدن پول عربستان صرفا برای زاد و ولد سنی
۶- شنیده شده است که آیت الله وحید با نگرانی فراوان هرگونه معامله ملکی با سنی ها در مشهد رو ممنوع کردند.
۷- باید همه مردم رسما وارد عمل شوند و الا پانزده بیست سال آینده با روند فعلی برای شیعیان بسیار خطرناک و تیره است.
حواس شیعه جمع باشد خطر وهابیت خیلی زیاده ما هم غافل
سیاست های استراتژیک وهابیت:
۱_خریداملاک شیعه
۲_ازدواج بازن های شیعه
۳_تولیدمثل وهابی وسعی درتغییرنرم مذهب شیعی کشور
آیا می دانید درمحله های مختلف شهرمذهبی مشهد مثل اسماعیل آباد (پشت میدان بار سپاد)؛ ساختمان،گلشهر، مهر آباد ،بخشی ازقاسم آباد و سیدی در مشهد جمعیت غیرشیعه به طرزشگفت انگیزی روبه رشد است؟
امسال در مقطع اول ابتدایی تعداد دانش آموزان شیعه وسنی یکی شد (البته یه عده هم می گویند دانش آموزان سنی بیشترند)
تعداد اهل سنت ایران به 20 میلیون نفر رسید
ضریب رشد جمعیتی اهل سنت 4 است و شیعییان 1.7طبقه بندی: پاتوق خبر،

تاریخ : چهارشنبه 11 شهریور 1394 | 03:19 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دبیرستان نمونه