تبلیغات
پاتوق پارس - شبکه ی HD مال تهرانی ها شد


پاتوق خبر؛
نخست گزارش خبرگزاری فارس را با هم می خوانیم:

«علی اصغر میرحسینی» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درباره تبدیل شبکه اچ دی به شبکه تهران سیما گفت: با توجه به اینکه شبکه اچ دی تمام زیرساخت ها را دارد، ما به آقای سرافراز پیشنهاد دادیم که این کانال به عنوان شبکه تهران فعالیت کند.

برای خواندن ادامه ی گزارش به ادامه ی مطلب بروید..


وی ادامه داد: ایشان هم با مطالعه این طرح، آن را پذیرفتند و از آنجایی که شبکه اچ دی در محدوده تهران و برخی استان ها قابل دریافت است، بهترین گزینه و زیرساخت برای تبدیل به شبکه تهران است.

میرحسینی تاکید کرد: دوستان در شبکه اچ دی مشغول فراهم کردن ساختارهای جدید هستند و با آغاز به کار این شبکه به عنوان شبکه تهران، دیگر زیر مجموعه و کانال شبکه سه نبوده و به عنوان شبکه مستقل فعالیت خواهد کرد.

انتهای پیام/

دریافتیم که شبکه ی HD به تهرانی ها می رسد ولی از آنجا که مردم دیگر هم چشم به راه این شبکه هستند، ما به سراغ روابط عمومی ها رفتیم و خواستار پاسخی در این رابطه شدیم. تعدادی از آن ها گفتند که فعلا معلوم نیست چه بلایی سر این شبکه بیاید. برخی هم پایتختی شدن این شبکه را تایید کردند و با اشاره به این که شبکه ی تهران کنونی دیگر یک شبکه ی ملی شده، به آن شبکه ی پنج گفتند و عنوان کردند که استان تهران نیاز به یک شبکه ی مستقل دارد که آن شبکه، شبکه ی IRIB HD TEST کنونی خواهد بود که البته نام آن تغییر خواهد کرد. البته در پاسخ به این که پس تکلیف مردم دیگر مکان ها که پایختخت نشین نیستند چه خواهد شد، به ما گفتند که شبکه ی سه کنونی تا پایان سال برای همه ی مردم HD میشود.

نکته ی جالب اینجاست که کشوری که دو شبکه با کیفیت HD دارد (Press TV و Hipsan TV) که البته هردوی آنان به دلیل های ناآشکاری به زبان های خارجی هستند و برای مردم غیر ایرانی خارج از کشور راه افتاده اند، آیا برای راه اندازی یک شبکه ی ملی با کیفیت HD برای خود ایرانیان، باید این همه مردم را چشم به راه بگذارد و به قولی اعصاب مردم را خورد کند؟
طبقه بندی: پاتوق خبر،

تاریخ : پنجشنبه 22 مرداد 1394 | 02:44 ب.ظ | نویسنده : مدیریت اصلی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • دبیرستان نمونه